REALIZOVANÉ PROJEKTY


Veronica Organics

Česká přírodní značka kosmetiky razí filozofii, že kosmetika není spotřební zboží. Že je to péče, zdraví, chvíle vnímání sebe. Uvedli jsme ji na trh a zařídili velkoobchodní odběr.

Cosmetikabio

České přírodní a hennové barvy na vlasy Cosmetikabio už patří mezi známé značky. Zajistili jsme kampaně, kompletní vizuál včetně obalů, manuály, články, e-mailové seriály.

Ladybio.cz: Krásná bez chemie

Pro e-shop s přírodní kosmetikou jsme zařizovali kompletní správu content marketingu. Sociální sítě, magazín, kampaně, PR články, web, popisky produktů, komunikaci se zákazníky i obchodními partnery, každý týden, měsíc, čtvrtrok a pololetní jsme nastavovali strategii. A tak se ladybio.cz stalo jedním z předních českých e-shopů s bio kosmetikou v ČR.

Goorganic.cz

E-shop s eko doplňky stravy a zdravou výživou jsme totálně přetransformovali. Vymysleli nové logo, tón komunikace, modernizaci, SEO optimalizaci textů produktů, kategorií i článků, zvýšili jsme organickou návštěvnost a rozjeli FB.

Ere Perez

Přírodní dekorativní kosmetika z Austrálie má velký potenciál, který jsme využili na maximum. Byli jsme první, kdo tuto báječnou dekorativku přinesl do ČR. Zařídili jsme velkoobchodní spolupráce, zalistovali do Notina a zbožových katalogů.

Good Clean Love

Americká značka intimní hygieny a lubrikačních gelů bojuje proti testování výrobků na zvířatech a zakládá svá složení na vegan nature ingrediencích. My jsme jim v Česku a na Slovensku zajistili propagaci, věrné zákazníky a silné jméno.

Balm Balm

Představit novou značku České republice pro nás není nic nového, a tak nabídku dostat Balm Balm z Velké Británie k nám, jsme přijali bez rozmyslu. Vytvořili jsme grafiku, stvořili texty šité na míru českému trhu, připravili propagační materiály, články, recenze a velkoobchodní prodej. A teď můžeme říci, že přírodní značka Balm Balm, kterou si oblíbila i lichtenštejnská královská rodina, se stala favoritem blogerek, influencerek a každého, kdo miluje spojení kvalitních přírodních ingrediencí a ruční výroby.