Služby

Refresh webovek

Dopřejte svým webovkám revitalizaci. Omlazení přináší nové návštěvníky, příležitosti a elán. Zařídíme nové logo, brandové barvy, obsahovou analýzu, copywriting a další stylingové úpravy.

Obsahová strategie

Zařídíme obsah pro webovky, blog, sociální sítě, newslettery, všechny vaše platformy. Na čtvrt roku, rok, klidně déle. Promyšlený a dobře rozfázovaný obsah totiž tvoří silné značky.

Analytika

Máte skvělé produkty, přehledný web, rychlou komunikaci, dobré recenze, ale obchody nejdou, jak by měly? Zjistíme, čím to je. Spravíme chyby, vyplníme mezery, oprášíme cestu pro nový start.

Copywriting

Články, e-booky, webové popisky, newslettery, prezentace, propagační materiály. Zkušeností máme dost a navíc umíme jednu skvělou věc. Přizpůsobit se vašemu myšlení.

Grafika

S grafikou si také rozumíme. Vytvoříme bannery, vizitky, loga, vybereme brandové barvy, navrhneme brožury i letáčky.

Tvorba person a tónu komunikace

Kdo je váš zákazník? Víte to? Odpovědět si na tuto otázku znamená vědět, jak tvořit obsah, reklamy a texty. Když víte, kdo vás hledá, víte, jak ho zaujmout.

Komu naše služby sednou jako ulité? Firmám s obratem 10 milionů a více za rok. Tvorba promyšleného obsahu vyžaduje čas —na analýzu, plánování, fázování, realizaci. Investice do obsahu zákonitě přináší konverze.